ЗСУ вибили окупантів з важливої позиції під Соледаром

Бійці батальйону «К-2» 54-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України імені гетьмана Івана Мазепи захопили опорний пункт «Баракуда» російських окупантів під Соледаром.

Про це «К-2» повідомила у своєму «Ютуб-каналі», оприлюднивши відповідне відео. Воно змонтоване з кадрів, знятих як безпілотними літальними апаратами, які коригували наші дії та вогонь, так і екшн-камерами на шоломах наших захисників.

Спочатку до ворожих позицій в лісосмузі наблизився український танк і почав розстрілювати їх з гармати. Штурмова група «Ка-2», прикриваючись танком, вела стрілецький вогонь з посадки, по якій пробиралися до ворога.

Згодом ворожий вогонь було подавлено з флангу ворожого опорника і українські воїни заскочили в його траншеї. До танка приєдналася наша бойова машина піхоти з підкріпленням і під їх вогневим прикриттям наші бійці захопили всю позицію.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Белка попыталась спрятать желудь в шерсти собаки: видео

18.02.2017 - 21:36
Помните белку из мультика «Ледниковый период», которая гонялась за желудями и пыталась спрятать их, где ни попадя. Оказывается, у нее есть реальный прототип. На видео грызун пытается спрятать «добычу» в ...