Бійці ЗСУ взяли в полон російських штурмовиків
Військовослужбовці Збройних сил України взяли в полон штурмовика російських окупантів з числа іноземних найманців – громадянина Бангладеша Шахріяра Шамона.
Під час допиту він повідомив, що узбецький рекрутер забрав у нього гроші за транспортування в Європейський союз з подальшим працевлаштуванням, натомість привіз у військовий табір біля Тули.
Уникнути фронту ніякої можливості не було. Відправившись в штурм без їжі, Шахріяр разом з поплічником одразу вирішили здатися в полон бійцям Сил оборони, кинули зброю і пішли в наш бік…
Не зрозуміло, чи пощастили напарнику, але Шамону – так. Зараз він благає владу Бангладеш повернути його додому.
Також пощастило Махмутову Фаріту Мухамедьяровичу (позивний Махмут, народився 26.12.1973) з 88-ої окремої мотострілецької бригади ЗС РФ. Підписав контракт наче з танковим батальйоном, але незабаром опинився в піхоті.
Зустрівся з жахливим ставленням до людей: слабших принижували та пригнічували. Били і кидали в яму за будь-яке порушення. Через це один з його товаришів наклав на себе руки.
На штурм пішов з протитанковою міною на спині, пів літра води і м’ясною консервою. Коли почав голодувати, покинув зброю і пішов навмання шукати їжу і воду…
Подпишитесь на новости
























