У Данії з’явилися свічки-«люди»

У найбільших містах Данії з’явилися скульптури-свічки у вигляді людини в повний зріст. Вони представлені як символ емоційного вигорання. Про це повідомляє The Stable.

Свічки виготовлені із суміші парафіну і стеарину. Кожна скульптура важить близько 85 кг. На виготовлення свічок пішло вісім тижнів. Кожна фігура захована в кубі з плексигласу.

Зазначається, що так активісти вирішили привернути увагу громадськості до емоційної проблеми, яку відчувають 44% молоді.

Статуї зроблені зі свічкового воску, і вони показують, що станеться, якщо люди не будуть діяти. Зокрема, організатори акції заявляють, що бездіяльність призведе до вигорання цілого покоління.

Відомо, що повністю згоріти свічки можуть за два місяці.

«Нам потрібно було створити символ стану молоді та показати наслідки, якщо ми не будемо діяти зараз. Усі статуї ведуть до низки рішень, одним із яких є День психічного здоров’я в данських школах», – заявила організаторка акції, креативна директорка Uncle Grey Клара Прайор-Нок.

«Протягом багатьох років ми зосереджувалися на важливості фізичного здоров’я – тепер настав час зосередитися на підтримці психічної форми. Ми сподіваємося, що за допомогою цього проекту ми зможемо пролити світло на важливість цього і допомогти молодим людям зрозуміти, що вони не самотні у своїй боротьбі, бо з низкою ініціатив ми тут, щоб допомогти їм», – зазначила головний операційний директор компанії Шарлотта Порсагер.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ с воздуха уничтожили стратегические позиции оккупантов: видео

26.05.2018 - 20:06
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин рассказал, как на днях штурмовая группа К-2 54-ой бригады на Светлодарской дуге уничтожила серьезно укрепленную позицию оккупантов «Слив», откуда враг постоянно обстреливал ВСУ из минометов. После ...

Появилось видео момента падения под Москвой АН-148

12.02.2018
Российские СМИ нашли видео с ...