ЗСУ суттєво відсунули окупантів південніше Бахмута

За минулий тиждень на Бахмутському напрямку бійці Збройних сил України звільнили від російських окупантів два квадратних кілометри території. А всього за три з половиною місяці контрнаступу – 49 кв. км.

Про це у сьогоднішньому зведенні, оприлюдненому в її Телеграм-каналі, серед іншого, доповіла заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

З її слів, загарбники (вірогідно, минулого тижня) безуспішно намагалися прорвати нашу оборону північніше Бахмута — в районах Залізнянського, Оріхово-Василівки та Богданівки.

Сили оборони ж  просуваються та мають частковий успіх південніше міста — в районах Кліщіївки та Андріївки: «Витісняють там противника із займаних позицій та закріплюються на досягнутих рубежах».

Паралельно наш захисник, який воює на цій ділянці фронту і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон», написав, що заяви деяких джерел про остаточне звільнення Андріївки передчасні:

«Андріївка. Поки зарано святкувати у фейсбучеках — досі працює їх арта. Ми орків суттєво відсунули, та вони не здаються поки».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Александр Подолян с Винничины прошел в следующий этап на шоу «Голос країни. Діти»

21.11.2016 - 16:52
В воскресенье на шоу «Голос країни. Діти» Александр Подолян из Шаргородского района получил поддержку своего тренера Тины Кароль и прошел в следующий этап песенного конкурса. Этап 20 ноября представлял собой «Битву ...

В Днепре россиянин с флагом Украины обозвал Путина: видео

24.08.2017
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин выложил ...

Шахтер проиграл Александрии, смотреть видеообзор

17.11.2017
16-й тур чемпионата подарил сенсацию ...