ЗСУ стримують наступ російської армії на Куп’янському напрямку

Сили оборони продовжують наступальні дії на Мелітопольському та Бердянському напрямках. Про це повідомляє заступниця міністра оборони Ганна Маляр на своєму Telegram-каналі в четвер, 10 серпня.

Вона також підкреслила, що ситуація на сході лишається складною. Зокрема, ЗСУ стримують наступ російської армії на Куп’янському та Лиманському напрямках.

Генштаб теж надав певну інформацію. На Куп’янському (Сватівському) напрямку (сама північна ділянка фронту в Харківській і Луганській областях) протягом перших вісімнадцяти годин десятого серпня російські окупанти вели безуспішні наступальні дії в районі села Надії та південніше Новоселівського (Луганська область).

При цьому артилерійських і мінометних обстрілів противника зазнали понад десять населених пунктів, серед них Кам’янка, Дворічна, Западне, Кіндрашівка, Голубівка, Куп’янськ Харківської області.

Про це в вечірньому зведенні 10 серпня, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

Дивно, що він нічого не сказав про бої північніше – в Харкіській області, де загарбники ведуть масований наступ на Куп’янськ. Тим часом, рашисти повідомляють, що загарбники змогли захопити важливе село на шляху до міста.

Однак боєць ЗСУ «Бахмутський Демон» це заперечує: «Орки розганяють, що вони взяли Синьківку на шляху до Куп‘янська. «Демон» відверто заявляє — брехня. Не взяли, бої поблизу, але не взяли».

Телеграм-канал «Трикутник» з ним солідарний, однак вказує, що агресор зміг трохи просунутися до Куп’янська і з північного сходу, і зі сходу:

«Окупанти поширюють інформацію про захоплення Синьківки — це фейк. Орки там дохнуть, як мухи! Однак кацап здійснив новий наступ на південь від Лимана Першого, досягнувши села, де зараз відбуваються бойові зіткнення із ЗСУ.

Крім того, в результаті позиційних боїв орки досягли деяких незначних успіхів у районі Кислівки та Котлярівки. Ситуація дуже динамічна. Опорники переходять з рук в руки по декілька разів на добу».

Нагадаємо, українська влада проводить евакуацію населення з Куп’янського району.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ID-картка замість паспорта

12.08.2016 - 00:39
З 1-го жовтня паспорти у вигляді ID-картки, видаватимуть  вінничанам, які досягли 14 років. Зроблять це безкоштовно.  Раніше перші електронні документи отримували лише 16 річні. Також оформити новий паспорт зможуть решта ...

Появилось видео уничтожения передовой позиции террористов ДНР

26.01.2018
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин рассказал ...