ЗСУ стабілізували фронт навколо ворожого прориву в Очеретиному

Бійці Сил оборони зупинили наступ російських загарбників в районі окупованого селища Очеретине на Авдіївському напрямку. Про це сьогодні о 18:08 у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» заявив блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс.

«Фуууух, пацики під Очеретеним — просто тигри… Ви просто не уявляєте, наскільки проблемна там була ділянка. Там в принципі і зараз йдуть важкі бої, але зусиллями різних підрозділів вдалося зупинити просування та уникнути катастрофічних наслідків. Повірте, могло бути набагато гірше…».

Окремо Алекс відзначив військовослужбовців 114-ої бригади територіальної оборони ЗСУ.

Тим часом авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» сьогодні все-таки зафіксував незначні успіхи інтервентів в районі Очеретиного.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за підсумками сьомого та восьмого травня. На останньому ми червоними стрілочками позначили місця розширення сірої зони активних боїв у наш бік.

Однак це вороже досягнення не йде у порівняння з карколомним щоденним просуванням противника на цій ділянці фронту у попередні тижні. А стабілізація, про яку Алекс написав лише зараз, за даними «DeepState», сталася ще дві доби тому.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Появилось видео, как Марина Порошенко качает бицепс и делает разводку с гантелями для мышц груди

15.05.2017 - 16:54
С сегодняшнего дня на телеканале «Украина» начинает выходить передача «в ритме спорта с Мариной Порошенко». Супруга президента декларирует две цели этого своего проекта — популяризировать здоровый образ жизни в стране, ...

Лидер ОУН швырнул чашку в ведущего телеканала Newsone Пальчевского: видео

24.02.2019
Пророссийскому телеканалу Newsone удалась провокация, ...

Мосийчук набил Каплина перед заседанием суда по иску НАБУ к Ляшко: видео

18.07.2017
Каникулярный отдых Верховной Рады некоторые ...