ЗСУ розтрощили три російські БМП
Бійці Збройних сил України розгромили чергову штурмову бронегрупу російських окупантів. При цьому впритул одна до одної були знищені три бойові броньовані машини (взвод ББМ) загарбників.
Дивись відповідну фотографію, зроблену безпілотним літальним апаратом. У двох бойових машин піхоти детонацією власних снарядів відірвало башти. Третя ББМ з баштою, але має очевидні пошкодження.
Про це повідомив наш захисник, який веде у соціальній мережі «Х» сторінку «Dnck», пояснивши, що таким чином побратими привітали його з днем народження (дев’ятого жовтня):
«Що твої друзі та побратими можуть подарувати тобі на ДР? «Квіточку», яку зробили частково своїми руками :)»
Очевидно, мається на увазі, що ворожі ББМ своїм розташуванням нагадують пелюстки квітки.
Подпишитесь на новости
























