ЗСУ розширили плацдарми на лівому березі Дніпра

На лівому (окупованому) березі Дніпра у Херсонській області наші морські піхотинці за підтримки інших підрозділів Сил оборони протягом перших вісімнадцяти годин сімнадцятого листопада відбили шість атак російських окупантів.

Паралельно наші захисники проводили заходи щодо розширення займаних плацдармів на лівому березі. Загарбники ж завдали авіаційного удару по району Тягинки, а з артилерії обстріляли Токарівку, Садове, Чорнобаївку, Білозерку, Велетенське, Херсон та Солончаки.

Про це у вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

В свою чергу, пресслужба Сил оборони півдня України у сьогоднішньому звіті розповіла про підтверджені втрати інтервентів за минулу добу (з 7:00 до 7:00): чотирнадцять окупантів, важка вогнеметна система “Сонцепьок”, БТР, чотири причіпні гармати, автомобіль.

«Лівоберіжжя Херсонської області. Наші воїни. Дякую за вашу силу, за рух уперед! Слава кожному й кожній, хто повертає Україні свободу та справедливість!», – написав у соцмережах президент України Володимир Зеленський і оприлюднив низку фотографій, на яких показано форсування Дніпра українськими військовими.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Кошка овладела тигром

27.02.2016 - 17:21
На этом видео кошка тащит добытого тигра. Правда, плюшевого и добыла она его у соседей. Сперла, проще говоря. ...

Ярмоленко слету забил шикарный гол «Ганноверу»: видео

28.10.2017
Андрей Ярмоленко вышел в стартовом ...

Рецепт маринования шашлыка из свинины

01.11.2015
Маринуем Шашлык из свинины. ...