ЗСУ розширили плацдарми на лівому березі Дніпра

На лівому (окупованому) березі Дніпра у Херсонській області наші морські піхотинці за підтримки інших підрозділів Сил оборони протягом перших вісімнадцяти годин сімнадцятого листопада відбили шість атак російських окупантів.

Паралельно наші захисники проводили заходи щодо розширення займаних плацдармів на лівому березі. Загарбники ж завдали авіаційного удару по району Тягинки, а з артилерії обстріляли Токарівку, Садове, Чорнобаївку, Білозерку, Велетенське, Херсон та Солончаки.

Про це у вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

В свою чергу, пресслужба Сил оборони півдня України у сьогоднішньому звіті розповіла про підтверджені втрати інтервентів за минулу добу (з 7:00 до 7:00): чотирнадцять окупантів, важка вогнеметна система “Сонцепьок”, БТР, чотири причіпні гармати, автомобіль.

«Лівоберіжжя Херсонської області. Наші воїни. Дякую за вашу силу, за рух уперед! Слава кожному й кожній, хто повертає Україні свободу та справедливість!», – написав у соцмережах президент України Володимир Зеленський і оприлюднив низку фотографій, на яких показано форсування Дніпра українськими військовими.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В небе над США сгорел метеорит – очень похоже на случай у Львова (видео)

18.05.2016 - 11:02
На северо-востоке США зафиксировано падение метеорита. Огненный след в атмосфере удалось снять на видео патрульным полицейским из Портлендского управления, Штат Мэн. Причем, тот, кто снимал, был настолько поражен тем, что предстало его ...

В Ливане упал горящий метеорит, видео

09.11.2020
У селения Аль-Талиль в провинции ...

Обнаженные йоги в Нью-Йорке

24.10.2015
Занятия йогой в последнее время ...

Лавров упал на сцене: видео

15.03.2018
На фоне того, какой сейчас ...