ЗСУ розгромили окупантів, що пішли у масований наступ на Запоріжжі

Російські окупанти, які вчора з великими втратами захопили кілька передових позицій Збройних сил України в районі звільненого минулого літа Роботиного на Мелітопольському напрямку (про це повідомляв блогер і боєць ЗСУ Станіслав Бунятов), змушені були їх залишити.

Так, Оперативне командування Захід сьогодні о 8:04 у своєму Телеграм-каналі та о 8:22 на власній сторінці у «Фейсбуці» чітко сформулювало: «Після наступу росіяни відійшли на попередні позиції».

Всього до штурмових дій ворог залучив тридцять одиниць бронетехніки і велику кількість піхоти. Наші захисники знищили вісімнадцять ворожих машин, у тому числі три танки, ліквідували сімдесят інтервентів (три взводи), ще вісімдесят (чотири взводи) поранили.

«Розпіарений наступ імені «Цезаря Кунікова» на Запорізькому напрямку розбився, як і одноіменний ВДК», — підсумувало ОК «Захід». Втім, швидше за все, це була лише перша хвиля наступу.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Крыму при аресте активиста люди блокировали российских силовиков: видео

26.01.2017 - 14:04
У российских оккупационных властей в Крыму с каждым днем возникают все новые проблемы. Крымские татары, которых задерживают и попирают их права, все активнее чинят отпор. Сегодня российские силовики в Бахчисарае ...

«Динамо» выиграло у «Ворсклы»: видеообзор

05.11.2017
Мораес и Буяльский принесли киевлянам ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

02.02.2019
Переписка в интернете: — Голова ...

Перевернулась фура с водкой, — у жителей окрестных сел праздник

24.10.2015
В Саратовской области водитель грузового ...