ЗСУ розбили колону ворожих танків під Донецьком

Бійці Збройних сил України в районі Авдіївки (під Донецьком) знищили чергову бронетанкову колону російських загарбників, яка намагалася прорватися зі сторони окупованих Пєсок у вільне Первомайське.

Про це, зокрема, повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і воєнний експерт «DeepState», оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, знятих безпілотними літальними апаратами, оператори яких коригували вогонь по інтервентам.

Одномоментно в кадр потрапляє максимум п’ять танків та бойових броньованих машин, але загалом їх було більше. Як прокоментував те саме відео Телеграм-канал «Донбас Оперативний», були знищені щонайменше два танки і два ББМ агресора. Решта змогла відступити.

Частина техніки підірвалася на протитанкових мінах. Цікаво, що на кожній з машин був великий десант на броні, в тому числі й на танках. В таких умовах ворог поніс великі втрати в живій силі.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

По Техасу пронеслась серия смертоносных торнадо: фото, видео

30.04.2017 - 16:29
Погибли 5 человек, много раненых В Американском штате Техас разбушевались Тонадо. Причем, невзирая на то, что о них знали заранее, уберечься от жертв не получилось. Как минимум 5 человек погибли, ...

В Макеевке сгорел рынок: видео

26.10.2017
В Макеевке сильный пожар Макеевка ...

Как кот с совой весело проводят время (видео)

20.01.2016
Продолжая тему дружбы между животными, ...

На Донбассе с воздуха уничтожили позиции российских оккупантов: видео

16.08.2018
Командир Украинской Добровольческой армии Дмитрий ...