ЗСУ розбили колону російських танків на Курщині
Бійці роти ударних безпілотних авіаційних комплексів «PENTAGON» 225-го окремого штурмового батальйону Збройних сил України знищили штурмову броньовану колону путінських вояк біля села Дар’їне Курської області РФ.
На жаль, нещодавно Сили оборони відступили з цього населеного пункту на березі річки Снагость. Кремлівські посіпаки перекинули через неї понтонний міст і вночі під час снігопаду запустили по ньому колону танків і БМП..
Про це наші захисники повідомили у своєму Телеграм-каналі, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотними літальними апаратами, з наступним коментарем:
«Наші розвідники вчасно виявили пересування ворога… Командування оперативно залучило FPV-дрони… Перший точний удар по головній машині зупинив рух колони… Подальший удар по замикаючій машині перекрив шляхи для відступу… В результаті противник зазнав значних втрат у техніці, що завдало йому серйозного матеріального збитку».
Подпишитесь на новости
























