ЗСУ розбили колону бронетехніки окупантів

Минулої доби авіація Сил оборони завдала дев’ять ударів по місцях концентрації живої сили, озброєння та військової техніки російських окупантів і ще сім по їх зенітно-ракетних комплексах.

Про це, серед іншого, в ранковому звіті, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», розповіла пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

Тим часом дедалі більшу роль на фронті відіграє безпілотна «авіація», в першу чергу, FPV-дрони-камікадзе – маленькі, дешеві, здатні нести достатню для ефективного ураження масу вибухівки (близько кілограма).

Наші захисники в своїх Телеграм-каналах оприлюднили відео зі свіжими прикладами їх успішної роботи і закликами до українців жертвувати на ці баражуючі боєприпаси.

«Adam_tactic_group» показав нищення і виведення з ладу до десятка одиниць бронетехніки ворога. В тому числі, камікадзе атакували колону загарбників

А «SIGNUM» не шкодує баражуючих боєприпасів для ліквідації окремих інтервентів на передовій.

Варто зазначити, що ворог також робить ставку на дрони-камікадзе. Тому підтримка наших захисників критично важлива.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Самая высокая дворовая елка Винницы высотой с четырехэтажный дом: видео

31.12.2016 - 13:41
Помимо главной городской новогодней елки в Центральном парке, винничане постарались украсить улицы и дворы. Во многих микрорайонах яркими огнями светятся «свои» елки. На Старом городе жители нескольких соседних дворов установили ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

16.02.2019
Рабиновичу на двери какая-то сволочь ...

ВСУ уничтожили ДОТ с двумя боевиками: новое видео

17.02.2019
Офицер Вооруженных сил Украины Анатолий ...

Пьяный дядька прыгает на батуте (видео)

07.09.2015
Что у трезвого на уме, ...