ЗСУ розбили колону БМП і квадроциклів окупантів

Бійці Збройних сил України знищили чергову броньовану колону з десантом російських окупантів на Покровському напрямку. Її незвичною особливістю було те, що бойові броньовані машини загарбників супроводжували не звичні вже мотоцикли, а більш ексклюзивні квадроцикли.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Рапорт Сержанта» сьогодні вранці розповів наш захисник і водночас блогер, який воює добровольцем з 2014 року, а зараз служить в одному з батальйонів спеціального призначення:

«Було задіяно три «бехи» (бойові машини піхоти) та близько десяти квадроциклів. Перших дві БМП знищили майже одразу — вибух був реально потужним. Тому точна кількість «двохсотих» не відома. Після побаченого у іншої групи відпало бажання продовжувати рух».

Нагадаємо, протягом декількох останніх днів Сили оборони знищили великі колони окупантів на Оріхівському, Новопавлівському і Покровському напрямках. Ворог спробував здійснити декілька масштабних штурмів, але усюди зазнав разгрому.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появились подробности и видео взрыва в Мариуполе джипа с полковником СБУ

31.03.2017 - 11:14
В Мариуполе предположительно в результате теракта произошел взрыв автомобиля Toyota Prado, за рулем которого находился сотрудник СБУ полковник Александр Хараберюш. Он погиб. Проводится расследование. Хараберюш занимал должность заместителем начальника отдела контрразведки ...

Утомленная Путиным Меркель взорвала соцсети: видео

07.07.2017
Сегодня Путин в Гамбурге встретился ...

Стало известно имя убийцы полицейского в Днепре

25.09.2016
Сегодня без двадцати десять утра ...