ЗСУ розбили дві роти бронетехніки росіян на Курщині

Бійці Сил оборони в ході важких боїв у Курській області РФ десятого і за першу половину одинадцятого жовтня знищили більше двох рот бронетехніки рашистських військ, однак це не спиняє їх штурмову активність.

Про це з посиланням на бойових побратимів, які воюють на цій ділянці фронту, минулої ночі повідомив у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс:

«Важкі бої досі тривають, так є успіхи, так, дійсно, відбито багато втрачених територій в районі Любимівки. По зведенню станом на ранок бійцями СОУ знищено 22 одиниці техніки противника на території «республіки».

Але орки тиснуть по всіх напрямках на території КуНР, і є ділянки з доволі скрутним становищем наших військ. Тому не забігайте наперед з перемогою. Бойові дії доволі інтенсивні, робити висновки зарано. Адже ще вчора писали про важку ситуацію в Новоіванівці, і менш ніж за добу все перевернулося з ніг на голову».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Кошка снимает котенка с дерева

29.11.2015 - 19:29
Кошки, как правило, мамы хорошие. И если их детеныш, сдуру, залез на дерево, не рассчитав своих сил, они всегда его снимут. Ранее мы публиковали видеосюжет о том, как солдат пытался ...

Арабский платок шемаг (арафатка) – как носить и завязывать (видео)

17.10.2015
Арабский платок шемаг (арафатка) можно носить ...