ЗСУ розбили бронеколону окупантів на Сіверському напрямку

Бійці Сил оборони знищили штурмову бронеколону окупантів на Сіверському напрямку: «В районі Сіверська орки накопичували активно ресурси. Сьогодні двинулись колоною, яку хлопці розмотали в нуль, думаю, сьогодні будуть гарні відоси».

Про це сьогодні о 14:08 у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» з посиланням на бойових побратимів повідомив блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс.

У свою чергу, пресцентр Генерального штабу Збройних сил України в оперативній інформації за підсумками перших шістнадцяти годин чотирнадцятого грудня про дану ділянку фронту повідомив наступне:

«Війська окупантів продовжують шукати слабкі місця в нашій обороні поблизу Верхньокам’янського, Білогорівки, Спірного, Виїмки та Берестового на Сіверському напрямку. Силами оборони успішно відбито вісім ворожих атак, три бойових зіткнення тривають».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Динамо» в драматической борьбе проиграло «Шахтеру»: видео голов

12.12.2016 - 21:35
В Киеве на «Олимпийском» завершился матч, в котором решалось, сможет ли «Динамо» зацепиться за борьбу за золото в чемпионате или отрыв «Шахтера» станет таким, что он спокойно весной будет доигрывать ...

Появился новый способ угона машины, — по-женски изощренный (видео)

30.01.2016
Преступники всегда были людьми изобретательными, ...