ЗСУ розбили базу окупантів в готелі під Волновахою

Сьогодні зранку Збройні сили України знищили базу російських інтервентів в готелі «Ахтамар» поруч з окупованою Волновахою Донецької області (біля траси Донецьк – Маріуполь). Будівля повністю знищена, втрати ворога поки що невідомі.

Про це фактично повідомляють самі загарбники та їх гауляйтери, зокрема «начальник управління внутрішньою політики та інформаційного забезпечення» окупаційної адміністрації Волновахи Тетяна Коренная. 

Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко також підтверджує «бавовну» біля Волновахи на трасі Маріуполь – Донецьк. Вірогідно, мова про одну й ту саму подію.

Між Волновахою і найближчою вільною територією трохи більше десяти кілометрів по прямій на мапі. Тому сюди могли прилетіти високоточні снаряди як від HIMARS, так і від ствольної артилерії.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Виртуоз на фуре чудом ушел от столкновения (видео)

04.11.2015 - 17:10
Водитель фуры сумел вовремя заметить опасность и сманеврировать. Большегрузный автомобиль чудом ушел от столкновения, аварии не случилось. Водитель трактора решил проехать на заправку, резко перестроившись через два ряда. Следующим за ...

Появилось видео пожаров и разрушений Новолуганского

19.12.2017
После обстрела из Града Новолуганского ...