Бійці ЗСУ просунулися вперед у Торецьку
На Торецькому напрямку бійці Сил оборони незначно, але все-таки просунулися вперед безпосередньо в окупованому місті Торецьк, відбивши у російських окупантів певну територію і завдавши їм відчутних втрат.
Про це у своєму Телеграм-каналі «Офіцер ✙» з посиланням на бойових побратимів повідомив блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс:
«В житлових кварталах Торецька хлопці трішки набутилили орків і зайняли деякі будинки. Проте найбільш хренова ситуація зараз в районі Забалка (південна частина населеного пункту)».
В свою чергу Генштаб ЗСУ повідомив, що минулої доби на Торецькому напрямку росіяни 12 разів атакували неподалік населених пунктів Торецьк та Щербинівка.
Подпишитесь на новости
























