ЗСУ просунулися вперед північніше Донецька

Бійці Збройних сил України чотирнадцятого вересня просунулися вперед між вільною Авдіївкою та окупованим Донецьком.

Про це без подробиць в останньому зведенні про російсько-українську війну, серед іншого, повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW):

«Українські війська також просувалися вздовж лінії Авдіївка – Донецьк».

В свою чергу, Генеральний штаб ЗСУ в ранковому звіті за минулу добу зазначив, що воїни Сил оборони, навпаки, стримують наступ російських окупантів на Авдіївському напрямку.

Там загарбники здійснили десяток невдалих спроб витіснити наші підрозділи із займаних позицій в районі Ласточкиного та Авдіївки.

При цьому не зрозуміло, що мається на увазі під «районом Ласточкиного», адже цей населений пункт є нашим ближнім тилом. Щоб вийти на Ласточкине, ворогу потрібно спочатку захопити Сєверне.

Нагадаємо, кілька днів назад ЗСУ вибили ворога з плацдарму південніше Авдіївки і фактично на плечах відступаючих інтервентів змогли зачепитися за селище Опитне. Вчора й позавчора за нього йшли інтенсивні бої.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На Донбассе противотанковой ракетой уничтожена группа террористов: видео

09.02.2019 - 10:51
Война ПТУРов, развязанная в 2019 году террористами в районе Попасной (Троицкого и Катериновки), продолжается. Ответка Вооруженных сил Украины, судя по всему, идет на разных участках фронта, и уже давно вернулась ...

Шахтер вырвал победу у Зари: видео голов

12.03.2017
После неожиданного поражения «Динамо» в ...

Под Мариуполем ликвидированы террористы Лесник, Марат, Волчонок и Жого: видео

24.02.2019
Волонтерский фонд «Повернись живим» обнародовал ...