ЗСУ просунулися вперед на Бердянському напрямку

Контрнаступальні операції Збройних сил України на адміністративному кордоні Донецької та Запорізької областей (Бердянський напрямок) досягли успіху.

Про це, серед іншого, в останньому зведенні про російсько-українську війну доповіли експерти американського Інституту вивчення війни ISW. 

Успіх полягає в тому, що Сили оборони скували 7-му гвардійську повітряно-десантну дивізію РФ, не дозволивши окупантам передислокувати її на більш гарячий Мелітопольський напрямок (західна частина Запоріжжя).

Очевидно, саме цьому слугували атаки ЗСУ на Завітне Бажання, Новодонецьке та Старомайорське.

Разом з тим, сьогодні рашисти масово повідомляють, що ЗСУ змогли просунутися вперед на цій ділянці фронту. Мова, швидше за все, йде про захоплення деяких передових позицій загарбників, а не про звільнення самих вище вказаних населених пунктів.

Зокрема, так звані «воєнкори» ворога жаліються: «на Вугледарській ділянці українські війська за підтримки артилерії атакували біля Новодонецького та Новомайорського. Є невелике просування. ЗСУ змінили напрям наступу після невдалих спроб прорватися до Заповітного Бажання та Старомлинівки».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Извергающую дым слониху сняли на видео

23.03.2018 - 16:47
Слоны считаются одними из самых любимых и почитаемых животных не только в Южной Азии, где обитают как в домашних условиях, так и дикой природе, но и во всем мире. По ...

Ливерпуль разгромил Рому в 1/2 финала Лиги чемпионов: видео

25.04.2018
Состоялся первый полуфинальный матч Лиги ...