ЗСУ просунулися вперед на Бердянському напрямку

Контрнаступальні операції Збройних сил України на адміністративному кордоні Донецької та Запорізької областей (Бердянський напрямок) досягли успіху.

Про це, серед іншого, в останньому зведенні про російсько-українську війну доповіли експерти американського Інституту вивчення війни ISW. 

Успіх полягає в тому, що Сили оборони скували 7-му гвардійську повітряно-десантну дивізію РФ, не дозволивши окупантам передислокувати її на більш гарячий Мелітопольський напрямок (західна частина Запоріжжя).

Очевидно, саме цьому слугували атаки ЗСУ на Завітне Бажання, Новодонецьке та Старомайорське.

Разом з тим, сьогодні рашисти масово повідомляють, що ЗСУ змогли просунутися вперед на цій ділянці фронту. Мова, швидше за все, йде про захоплення деяких передових позицій загарбників, а не про звільнення самих вище вказаних населених пунктів.

Зокрема, так звані «воєнкори» ворога жаліються: «на Вугледарській ділянці українські війська за підтримки артилерії атакували біля Новодонецького та Новомайорського. Є невелике просування. ЗСУ змінили напрям наступу після невдалих спроб прорватися до Заповітного Бажання та Старомлинівки».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Маньяк-убийца устроил резню в психбольнице Львова: видео

05.08.2017 - 00:45
Сюжет под стать фильму ужасов — во Львове разыгралась кровавая драма в городской психиатрической больнице на улице Кульпарковской. Там пациент, который несколько лет назад 72 ударами ножа убил своего отца, ...

Как кошка отобрала котенка у ребенка (видео)

15.06.2015
Все мамы одинаковы. Они самозабвенно ...

Создали лесовоз-трансформер (видео)

22.11.2015
Длинномерные лесовозы усложняют движение на ...