ЗСУ просунулися вперед біля Нововодяного

Бійці Збройних сил України з боями просунулися вперед в районі прифронтового окупованого села Нововодяне на північному фасі Кремінського (Лиманського) напрямку.

Про це повідомив телеграм-канал «Трикутник», який висвітлює хід бойових дій у Харківській і Луганській областях і на північно-східній Донеччині: «Українці відновили частину лісосмуг на західному березі річки Жеребець».

Він оприлюднив мапу, на якій звільнена територія забарвлена блакитним кольором. Це означає, що наші захисники на ній вже закріпилися.

Однак авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» більш обережний – на своїй актуальній карті він зафіксував розширення сірої зони в бік ворога. Тобто, він ще не підтверджує закріплення Сил оборони на цій ділянці.

Дивись скриншоти карти «DeepState» за десяте та одинадцяте лютого; на останньому ми синьою стрілочкою умовно позначили місце подій.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Практикующие украинские врачи читают рэп. Видео

18.02.2018 - 21:11
Все знают о вреде самолечения и бесконтрольного приема лекарств, но все равно это делают, затягивая свой визит к доктору, дожидаясь ухудшения состояния и осложнений. Врачи, помимо прямого лечения, также должны ...

Появилось видео с усадьбой Януковича в Ростове

15.03.2017
Российское издание Лайф отыскало в ...

«Динамо» проиграло «Черноморцу»: видео голов

15.10.2017
У киевского «Динамо» продолжается черная ...