ЗСУ просунулися в напрямку Кремінної

Попри значні втрати, в першу чергу в живій силі, російські окупанти продовжують ведення наступальних дій на п’яти з семи існуючих напрямків: Куп’янському (Сватіському), Лиманському (Кремінському), Бахмутському, Авдіївському (Донецькому) та Новопавлівському.

В тому числі, на Лиманському напрямку минулої доби наші захисники відбили атаки загарбників в районах населених пунктів Кремінна і Білогорівка. Про це в ранковому звіті на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, доповів Генеральний штаб Збройних сил України.

В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» помітив, що західні англомовні воєнні блогери і OSINT-дослідники повідомляють, що ЗСУ знову просунулися до Кремінної. Дивись мапу, на якій місце просування вказане білою стрілкою.

Підставою для такого твердження стали відео рашистів, на яких артилерія агресора обстрілює цей район – значить, там є ЗСУ.

Нагадаємо, на початку лютого ворог відтіснив ЗСУ на 2-3 кілометри від Кремінної. Але зараз, схоже, розпочався зворотній процес.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Винницкий Щедрик покорил мир: видео

17.01.2017 - 23:10
Священник Вознесенского храма Винницы и художественный руководитель женского хора «Соломия» Назарий Давыдовский запустил интернет-флешмоб «Щедрик100challenge». Хоровые коллективы и отдельные вокалисты на видеозаписи исполняют легендарный народный «Щедрик» в обработке Николая Леонтовича, ...

Ярмоленко забивает и «Боруссия» громит «Магдебург»: видео гола

25.10.2017
После проведенного на скамейке запасных ...

Туристы засняли на видео битву крокодила с двумя львами

16.05.2017
Как правило, в национальных парках ...