ЗСУ просунулися під Кремінною

На північній ділянці фронту (Харківська, Луганська області, північ Донецької) російські окупанти намагаються стримати наступ наших захисників: «На Куп’янському та Лиманському напрямках ворог веде оборону, здійснює обстріли з танків, мінометів та ствольної артилерії».

Про це в ранковому звіті Генерального Штабу Збройних Сил України, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив його речник Андрій Ковальов.

Так, ворог вів обстріли в районах Орлянського та Лозової Харківської області, Новоселівського, Стельмахівки, Площанки та Макіївки Луганської, а також Терн Донецької. Також ЗСУ відбили атаки загарбників в районі Стельмахівки на Луганщині.

В свою чергу, Телеграм-канал «Вертикаль» стверджує, що ЗСУ захопили позиції загарбників під Кремінною. А Телеграм-канал «Донбас Оперативний» розповів, що ЗСУ контролюють майже весь Серебрянський ліс південніше Кремінної і просуваються вперед. Дивись скріни.

Втім, ця інформація недостатньо конкретна і потребує уточнення. Тим паче, що ЗСУ давно вже контролюють більшу частину лісового масиву між Кремінною та вільною Серебрянкою (на лівому березі Сіверського Донця).


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Украина сенсационно проиграла Мальте: видеообзор

06.06.2017 - 22:10
В Австрии сборная Украины по футболу в рамках подготовки к матчу отбора на ЧМ-2018 против Финляндии, который состоится 11 июня, сегодня сыграла товарищеский матч с Мальтой. И сенсационно проиграла со счетом ...

В России ФСБ арестовала украинца из «Правого сектора»: видео

18.10.2017
Российские спецслужбы реанимируют раскрученную в ...

В Днепре россиянин с флагом Украины обозвал Путина: видео

24.08.2017
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин выложил ...