ЗСУ продовжують утримувати позиції північніше Олешок

На Херсонському напрямку минулої доби російські загарбники здійснили один штурм позицій Сил оборони на лівому (окупованому) березі Дніпра.

Повідомивши про це у ранковому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», пресцентр Генерального штабу Збройних сил України не вказав його результат.

Нагадаємо, з минулої осені інтервенти безуспішно намагаються відбити у нас плацдарм в районі частково звільнених Кринок. Однак на Лівобережній Херсонщині ЗСУ мають й інші плацдарми.

Так, блогер «Necro Mancer» звернув увагу на матеріали рашистів про те, що наші захисники продовжують утримувати позиції в районі Антонівського мосту північніше окупованого міста Олешки.

Цікаво те, що на фоні кривавих боїв в Кринках за цю точку усі «забулися», і вона закріпилася в патовій ситуації: окупанти не можуть нас вибити звідти, але й Сили оборони не можуть розвинути успіх. Велика вірогідність, що ситуація в Кринках стабілізується так само.

Причина в географії. З високого правого берегу Дніпра нашим артилерії, операторам дронів і засобам радіоелектронної боротьби легко прикривати плацдарми на низькому лівому березі. З іншої сторони, ми не можемо переправити через річку достатньо сил для розвитку успіху.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Смеющаяся лиса

06.11.2015 - 16:40
Лисе удалось добыть пернатую дичь. Радуясь, чернобурка смеется почти как человек. ...

В США смоделировали большой потоп в Нью-Йорке: видео

05.06.2017
В США довольно креативно отреагировали ...

Секреты повседневного макияжа, — мастер-класс

22.11.2015
Мастер-класс по повседневному макияжу. Как ...