ЗСУ потрібно продовжувати наступ взимку, – міноборони Британії

Міністр оборони Британії Бен Воллес заявив, що українським військовим необхідно продовжувати наступ взимку, щоб скористатися своїми перевагами. Про це пише видання The Daily Beast.

«З огляду на переваги, які українці мають у підготовці, обладнанні та високу якість військових проти деморалізованих, погано навчених та погано оснащених росіян, Україні важливо було б зберегти динаміку руху протягом зими», — зазначив він.

За словами Воллеса, українські військові вже мають 300 тисяч комплектів зимової форми.

«У них є 300 тисяч одиниць зимових бойових комплектів від міжнародної спільноти – це важлива необхідність для будь-якого зимового наступу», — наголосив він.

Раніше аналітики Інституту вивчення війни (ISW) заявили, що зимова погода може завдати значних збитків погано екіпірованим російським силам в Україні, проте добре забезпечені ЗСУ навряд чи зупинять контрнаступ.

Зазначалось, що українські сили можуть скористатися перевагами замерзлої місцевості, щоб рухатися легше, ніж вони могли б у брудні осінні місяці.

«Якщо бій припиниться цієї зими, це буде пов’язано з логістичними проблемами та кульмінацією кількох кампаній з обох сторін. Російські кампанії із захоплення п’яти областей завершилися кілька місяців тому, і війська РФ твердо обороняються на більшій частині лінії фронту», — йшлося у повідомленні ISW за 11 листопада.

Також в Інституті вивчення війни зазначають, що Україна володіє ініціативою. Припинення вогню надасть Кремлю паузу, щоб відновити російські сили.

Як вважають експерти, велика українська перемога, яка триває на Херсонщині, не буде останньою.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

Ночные столкновения возле Верховной Рады: видео

18.10.2017 - 00:38
Организаторы протестов в Киеве соорудили у здания парламента палаточный городок. Вечером возле него произошли столкновения с полицией. Спровоцировало конфликт нежелание тех, кто остался в этом импровизированном лагере подчиниться требованию полиции ...

На видео сняли свинью, отбившую собрата у мясника

12.01.2018
Животным порою не чужды человеческие ...