ЗСУ підірвали міст в тилу росіян на Запоріжжі

Збройні сили України знищили або щонайменше ушкодили автомобільний міст між окупованими селами Стульневе і Чернігівка в ближньому тилу російських окупантів у Запорізькій області (33 кілометри до найближчої вільної території у звільненому минулого літа Роботиному).

Про це повідомив Телеграм-канал «Дивізіон-«ТІВАЗ», оприлюднивши відповідне відео з коментарем: «Перерізання логістики оркам на Запорізькому напрямку. Не Кримський (міст), на жаль, але теж непогано».

Ролик знято безпілотним літальним апаратом, оператори якого коригували удар по мосту. Ми нарахували три потужних вибухи на ньому. Перший снаряд чи ракету навіть чітко видно – на скриншоті ми обвели його (чи її) червоною лінією.

Точне місце події геолокував блогер «BautinDima». Що саме влучило у міст, наразі невідомо. Припустимо, що «штука» на скриншоті завелика, як для звичайного снаряду типу GMRLS від реактивної системи залпового вогню типу HIMARS.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Два котенка влюбились друг в друга и просто не могут больше скрывать своих чувств (фото) (видео)

03.12.2016 - 12:58
Пользователей интернета по всему миру тронула до глубины души фотография двух взятых из приюта котят — Луи и Луны, на которой они сидят напротив украшенной елки и как будто целуются. ...

Тимошенко Vs Гройсман: дежавю 10 лет спустя: видео

13.02.2017
Проект «таинственного» постановления от Юлии ...

Самый красивый гол 2017-го был забит в первый день года: видео

23.10.2017
Удивительно, но самый красивый гол ...