ЗСУ підірвали два танки окупантів в районі Українки
Бійці 59-ої окремої мотопіхотної бригади Збройних сил України імені Якова Гандзюка знищили штурмову бронетанкову колону з десантом російських окупантів, які штурмували наші позиції в районі Українки на Покровському напрямку.
Про це у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» з посиланням на бойових побратимів минулої ночі повідомив блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс:
«Орки намагалися штурмувати Українку (Покровський напрямок). В результаті силами моїх братиків з 59-ої ОМпБр були знищені два танки та п’ять одиниць більш легкого транспорту. Піхота частково була знищена, частина, що вціліла, відступила».
Подпишитесь на новости
























