ЗСУ підірвали 11 танків і ББМ окупантів на Харківщині
Оператори ударних безпілотних літальних апаратів 8-го полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій Збройних сил України імені Князя Ізяслава Мстиславича знищили або пошкодили велику кількість бронетехніки російських окупантів в Харківській області.
Про це у своєму Теелграм-каналі повідомила «Спільнота Стерненко», оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих дронами-камікадзе (саме вони нищили ворожу техніку) і контрольними БПЛА.
Під роздачу потрапили три танки (танковий взвод), три бойові машини піхоти, два бронетранспортери і три бойові броньовані машини загарбників інших типів. Загалом 11 одиниць важкої техніки.
Відео можна переглянути тут.
Подпишитесь на новости
























