ЗСУ переслідують окупантів, які тікають від повені на Херсонщині

Повінь змила першу лінію оборони російських окупантів на лівому березі Дніпра в Херсонській області південніше Каховської гідроелектростанції. При цьому загарбники зазнали великих втрат в живій силі, озброєнні та техніці, знищено кілька складів з боєприпасами.

Про це в останньому звіті про російсько-українську війну заявив американський Інститут вивчення війни «ISW», оприлюднивши мапу (позиції ворога позначені червоними трикутниками) та вказавши, що агресор відвів вцілілі сили на відстань від 5 до 15 кілометрів.

В свою чергу, Генеральний штаб Збройних сил України в ранковому зведенні навів трохи деталей:

«Зокрема, в підрозділах 7-ї десантно-штурмової дивізії та 22 армійському корпусі зс рф є травмовані, загиблі та зниклі безвісті. Також, у вказаних підрозділах втрачено декілька польових складів з боєприпасами та провізією, автомобільну та бронетанкову техніку, інше військове майно».

Тим часом, бійці 126-ої бригади територіальної оборони ЗСУ дроном-камікадзе підбили ворожу бойову машину піхоти, на якій тікали від потопу загарбники, в тому числі й на броні. Присутнє на ролику радіоперехоплення вказує, що всі інтервенти при цьому були поранені.

Блогер «EjShahid» геолокував місце події — Кринки Херсонської області.

Однак наразі незрозуміло, чи зможуть Сили оборони скористатися повінню для звільнення територій. Зрештою, правий берег також затопило, хоча тут площа підтоплень вдвічі менша, чим на лівому.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Земля имеет форму бесформенного булыжника (видео)

13.09.2015 - 13:49
Мы с детства уверены, что земля имеет форму шара. Наши давние предки были уверены, что она плоская. Но как оказалось – ни то, ни другое. Современные IT-технологии позволяют смоделировать и ...

Простая прическа для девочек на каждый день (видео)

11.10.2015
Любой девушке хочется быть единственной ...

«Заря» в Испании победила «Атлетик»: видеообзор

28.09.2017
Ай-да луганская «Заря», ай-да красавцы! ...

На окраине Москвы пожар уничтожил крупный рынок: видео

09.10.2017
Воскресным вечером на окраине Москвы ...