ЗСУ отримали підкріплення у Бахмуті

Російські окупанти продовжують зосереджувати основні зусилля на веденні наступальних дій на Бахмутському напрямку. Минулої доби там наші захисники відбили ворожі атаки в районах населених пунктів Роздолівка, Соледар, Красна Гора, Підгородне, Бахмут, Кліщіївка, Курдюмівка.

Про це в ранковому зведенні Генерального штабу Збройних сил України, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів його речник Андрій Ковальов.

В свою чергу, воєнний експерт і авторитетний укладач фронтових карт «DeepState» написав, що агресор зміг просунутися вперед на східних околицях Бахмута: «Ворог відновив спроби пробратися в приватний сектор Бахмута: нами втрачено позиції біля АЗС та в районі заводу «Сініат».

Ці зміни «DeepState» відобразив на своїй мапі. Дивись для порівняння скріни за друге й третє січня. На останньому ми червоними стрілочками умовно показали місця просування загарбників.

Окрім того: «Ситуація після боїв на ділянці Соледар-Яковлівка (північніше Бахмута) точно невідома. Бої в районі Кліщіївки та в Опитному (південніше Бахмута) тривають».

А ось за оцінками британської розвідки, період найсильнішого наступу російських сил під Бахмутом вже минув і подальші успіхи РФ у цьому районі, принаймні найближчим часом, малоймовірні. Тим паче, що Україна забезпечила підкріплення на цьому плацдармі.

«За останні 10 днів Україна спрямувала суттєві підкріплення на захист цього сектора і частота атак російських військ, схоже, зменшилася, порівняно з піком в середині грудня… Наступальні операції РФ у цьому районі зараз здійснюються максимум на рівні взводу або відділення взводу. Найближчими тижнями малоймовірно, що Росія зможе досягти під Бахмутом значного просування», — розповідають в огляді Міноборони Британії.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Гол Субри из команды «Пенанк» признан ФИФА лучшим в 2016 году: видео

09.01.2017 - 21:18
Что любопытно, самые эффектные голы в уходящем году забивали вовсе не «звезды» мирового уровня. Сначала ФИФА опубликовала список десятки лучших голов. В него попали результативные удары Лионеля Месси, Неймара и Сауля ...

Интернет покоряет видео с лысыми кошками в париках

07.08.2016
Страшнее кошки зверя нет. Это ...

ВСУ отбили мощный штурм оккупантов и нанесли врагу урон: видео

13.06.2018
Пресс-центр Объединенных сил заявил, что ...