ЗСУ ліквідували двісті окупантів під Покровськом

Силам оборони вдалося стабілізувати ситуацію на Покровському напрямку. Принаймні так вважає наш захисник і блогер, який у своєму Телеграм-каналі «Бахмутський Демон» минулої ночі написав: «Драпатий стабілізував ситуацію під Покровськом. Роботи ще багато, але він таки зробив це».

Мова про командувача, генерала Драпатого. Тим часом, Генеральний штаб Збройних сил України в оперативних інформаціях за 23 лютого повідомив про значні втрати російських окупантів на даній ділянці фронту.

Так, наші захисники ліквідували щонайменше 190 інтервентів, ще півтори сотні поранили. Разом ворог втратив три роти і два загальноприйняті у обох сторін взводи живої сили.

Окрім того, за вказаний час на Покровському напрямку знищено тринадцять автомобілів, антену БпЛА, міномет, гармату та два багі загарбників. Також значно пошкоджено бойову броньовану машину, ще чотири машини та три гармати окупантів.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Донецке взрываются склады боеприпасов: видео

25.09.2019 - 10:46
Сегодня рано утром в прифронтовом Куйбышевском районе Донецка взорвался склад боеприпасов террористов ДНР (смотри видео и скрины от местных жителей, размещенные в социальных сетях): «Донецк, Куйбышевский район, 7:12, 25/09/2019. пожар ...

В Сирии новая химическая атака: видео

12.04.2017
На северо-западе Сирии правительственные войска ...