Знищено ЗРК «С-300» разом з розрахунком, який влучив в пологовий будинок

В окупованому селі Зелений Яр (на мапі позначено червоним квадратиком) Запорізької області Збройні сили України знищили зенітний ракетний комплекс «С-300» разом з розрахунком російських окупантів. Джерела стверджують, що це той самий ЗРК, який 23 листопада зруйнував пологовий будинок і вбив немовля у Вільнянську на півночі Запоріжжя.

В 20:13 в четвер про це повідомив офіцер Збройних сил України Олексій Петров на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» (дивись скрін): «Вже сьогодні завдяки співпраці наших бійців Сил спеціальних операцій та артилеристів той самий розрахунок, себто виродки «братськие», у повному складі верхи на своєму комплексі поїхав до пекла!».

А вже в 20:27 мер Мелітополя Іван Федоров у власному Телеграм-каналі розповів про це ж трохи детальніше: «Того ж дня наші сили спротиву оперативно знайшли місце дислокації смертоносної зброї ворога, а артилерія ЗСУ нанесла влучний удар. 23 листопада близько 13:40 у селі Зелений Яр наші бійці ліквідували ворожий ракетний комплекс «С-300». Очевидці почули спочатку два потужні вибухи, потім третій ще потужніший — спрацювала детонація».

Очевидна розбіжність в даті знищення ЗРК.

Також варто зазначити, що інтервенти могли покарати жителів села за знищення «С-300», повідомляє Іван Федоров: «Окупанти запанікували — розпочали обшуки, виводили мешканців з домівок, перевіряли телефони. Було чутно автоматні черги».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Бойцы ВСУ успешно выполнили боевое задание: видео победного танца

23.02.2019 - 12:06
Офицер ВСУ Анатолий Штефан опубликовал новое «зажигательное» видео с фронта За 22 февраля пресс-центр Объединенных сил в предварительном утреннем отчете зафиксировал четырнадцать обстрелов террористами украинских позиций на Донбассе. В том ...

Наглый енот отобрал у мужчины еду: видео

18.03.2018
В то время, как бездомные ...

Volvo показала 90 лет эволюции модельного ряда: видео

14.03.2017
Первый серийный автомобиль Volvo был ...