Злата Огнєвіч під час концерту впала зі сцени

Українська співачка Злата Огнєвіч під час свого концерту у Білій Церкві Київської області впала зі сцени. Відповідне відео оприлюднили у Мережі.

Зокрема, під час виконання пісні Зозуля, артистка ходила по сцені та активно комунікувала із залою. Однак вона перечепилась через дроти апаратури, що стояла на сцені.

За виразом її обличчя, яке можна розглянути на відео, помітно, що вона сама дуже злякалася. На щастя, падіння знаменитості виявилося несерйозним. Злата Огнєвіч не отримала травм, тож встала і продовжила виступати.

Це що, дрібниця! На сцені трапляються речі й набагато трагічніші. Наприклад, у квітні американська актриса Лаура Бенанті зізналася, що просто на сцені, коли вона виступала на круїзному лайнері, у неї стався викидень. Про це вона повідомила в Instagram.

За її словами, вона зрозуміла, що втратила дитину, оскільки раніше вже проходила через це.

«3-го квітня я виступала на сцені перед 2000 глядачів, і при цьому у мене стався викидень. Я знала, що це відбувається. Це почалося напередодні ввечері. Якби це була наша перша втрата або навіть друга, я, швидше за все, не змогла б продовжувати… Але, на жаль, мені не чужі біль і порожнеча втрати вагітності. Я вже проходила цей шлях, пліч-о-пліч з моїм чоловіком. Але цього разу ми пройшли його поряд з найдобрішими і люблячими людьми, з якими я коли-небудь мала честь ділити простір. Дякую всім у цій аудиторії за те, що підняли мене з моєї печалі», — написала актриса.

@rieltor_bila_tserkva Концерт м.Біла Церква, ще раз доказ того, що @zlata_ognevich ♬ оригінальний звук — Любімська Оксана


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Дерзкий баран уже всех забодал, — смешно и больно (видео)

11.10.2015 - 14:26
Дерзкий баран уже всех забодал. Причем не в переносном смысле, а в самом прямом. Даже отсутствие рогов его не остановило. Видать прочитал он басню Крылова «Волк и ягненок» и решил ...

Депутата Татьяну Чорновол побили на редуте блокады: видео

06.03.2017
Нардеп Татьяна Чорновол в понедельник ...

Спортивные курьёзы! Неудачи спортсменов

29.11.2015
Не ошибается тот, кто ничего ...