Журналісти показали, як зараз виглядає Оззі Осборн

Відомий британський рок-музикант Оззі Осборн продовжує виснажливу боротьбу з хворобою Паркінсона, яка розпочалася в нього ще 20 років тому (а зізнався він про це лише у 2020-му).

Зараз Осборн буквально шокував своїм зовнішнім виглядом. Про це повідомляє PageSix.

Вокаліста гурту Black Sabbath помітили під час прогулянки зі своєю доглядальницею у Лос-Анджелесі. 

«Хрещений батько хеві-металу» повністю сивий, виглядає втомленим і виснаженим.

Нагадаємо, раніше американські вчені, які вивчили ДНК рок-музиканта Оззі Осборна, виявили генетичну мутацію, яка дозволила йому пережити багаторічне захоплення алкоголем та наркотиками. Про це у серпні 2019 року повідомила газета The New York Post.

За словами вченого Біллі Саллівана з медичної школи при Університеті Індіани, виявлена у співака мутація підвищує захисні сили організму і робить його несприйнятливим до різних стимулюючих речовин. Як зазначало видання, видавництво National Geographic готувало до друку книгу з результатами дослідження впливу мутацій ДНК на поведінку та здоров’я людини.

І це окрім хвороби Паркінсона… у 2020 році Осборн зазначив, що він не вміє зберігати секрети і «не може більше жити з цим». Музикант підтвердив, що лікувався як у США, так і за кордоном. На той момент він проходив медикаментозне лікування вдома.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Фестиваль ледовых скульптур проходит в Китае (видео)

10.01.2016 - 17:22
Традиционный фестиваль ледовых скульптур проходит в китайском городе Харбин. Эта традиция берет начало с 1963 года. Скульптуры, представленные к осмотру и любованию, создаются не по принципу – кому чего в ...

Под Одессой пронесся смерч: видео

18.06.2018
В Одесской области зафиксировали редчайшее ...

Необъяснимые вспышки в небе

15.11.2014
В пятницу (14.11.2014 в 17:40) ...

В Киеве открыли Евровидение-2017: видео

07.05.2017
В Киеве прошла торжественная церемония ...