Трамп анонсував «дуже сильний» удар по Ірану

Фашистська Росія продовжує отримувати додаткові прибутки через війну, яку США та Ізраїль ведуть проти Ірану. А саме через блокування Ормузької протоки, як наслідку цієї війни.

Американські військові завдадуть «дуже сильного удару» по Ірану. Про це повідомив президент США Дональд Трамп у власній соцмережі Truth Social в четвер, 11 червня.

«Сполучені Штати завдадуть дуже сильного удару по Ірану… сьогодні вночі. У якийсь момент у недалекому майбутньому ми захопимо острів Харк та об’єкти нафтової інфраструктури і візьмемо на себе повний контроль над їхніми нафтовими та газовими ринками подібно до того, як ми це зробили з Венесуелою. Це чудово працює як для Венесуели, так і для США», – написав він.

Трамп вчергове заявив, що ВМС, ВПС, радіолокаційні системи, протиповітряна оборона та всі інші засоби захисту Ірану вже нібито «зникли».

Нагадаємо, 10 червня Трамп попередив, що Іран «заплатить ціну», бо його влада занадто затягнула мирні переговори на тлі «найуспішнішої блокади в історії морської війни».

А сьогодні вночі США завдали ударів по багатьох цілях в Ірані у відповідь на «невиправдану та тривалу агресію».

У свою чергу Іран заявив про перекриття Ормузької протоки через атаки США.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Во Львове радикалы силой захватили облсовет: видео

30.05.2017 - 18:50
Так называемые праворадикалы сорвали сегодняшнюю сессию Львовского облсовета. Не дождавшись очереди рассмотрения их вопроса, они ворвались в сессионный зал и потребовали, чтобы депутатский корпус немедленно проголосовал за их обращение. Глава ...

Прогулку и чудачества голого мужчины в Киеве сняли на видео

11.12.2017
Похоже, декабрь стал месяцем эксгибиционистов. ...

В Турции произошел теракт, — 11 человек погибли (видео)

17.02.2016
Как сообщает турецкий телеканал NTV, ...