Зеленський звільнив очільників трьох областей

Президент України Володимир Зеленський звільнив трьох голів обласних військових адміністрацій. погодження на що напередодні дав Кабмін.

Це очільники Хмельницької, Одеської і Луганської областей.

Що стосується Сергія Гайдая, який керував Луганщиною, то це рішення назрівало давно. По-перше, практично вся область окупована, а по-друге, його досвід може стати у нагоді на іншій посаді. В політикумі були чутки, що його можуть призначити послом у Казахстані.

Максим Марченко був головою Одеської ОВА з березня минулого року. Він був призначений як військовий — полковник, був командиром 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар», а згодом очолив 28-у окрему механізовану бригаду. Мотиви його звільнення невідомі. Але можливо вдалися взнаки затримання нещодавно його заступників (на корупції)…

Також невідомі причини звільнення Сергія Гамалія з посади голови Хмельницької ОВА. Хоча можна припустити, що це пов’язано зі скандалом щодо начебто його затримання в нетверезому стані за кермуванням авто. Але офіційно ця історія не була підтверджена.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

В Виннице работают молодые воровки. Чтобы их найти, пострадавшая опубликовала видео со злоумышленницами

26.03.2017 - 11:36
Кражи в магазинах и торговых центрах считаются одними из наиболее распространенных преступлений. Но найти злоумышленников полиции удается крайне редко. Даже когда их внешность известна. Видимо, по этой причине пострадавшая винничанка выложила ...

Новый украинский БМП

30.10.2015
От стандартной машины пехоты БМПТ-64 ...

Появилось видео пожаров и разрушений Новолуганского

19.12.2017
После обстрела из Града Новолуганского ...

Украина сенсационно проиграла Мальте: видеообзор

06.06.2017
В Австрии сборная Украины по ...