Зеленський звільнив командувача Об’єднаних сил

Президент Володимир Зеленський у неділю, 26 лютого, звільнив командувача Об’єднаних сил Едуарда Москальова. Відповідний указ було оприлюднено на сайті президента.

«Звільнити Москальова Едуарда Михайловича з посади Командувача Об’єднаних сил», — йдеться в указі.

Причини відставки не зазначаються.

15 березня 2022 року Зеленський призначив командувача об’єднаних сил Олександра Павлюка главою Київської обласної військової адміністрації.

Замість нього командувачем об’єднаних сил став генерал-майор Едуард Москальов.

До цього Москальов був начальником штабу – першим заступником командувача військ оперативного командування Схід Сухопутних військ України та заступником командувача Об’єднаних сил.

Раніше Зеленський звільнив Руслана Дзюбу з посади замкомандувача Національної гвардії. Про це йдеться у відповідному указі №74/2023 від 11 лютого, опублікованому на сайті глави держави.

«Звільнити Дзюбу Руслана Володимировича з посади заступника командувача Національної гвардії України», — йдеться у тексті документа.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

НАБУ показало видео обыска Розенблата на борту самолета

20.10.2017 - 13:33
НАБУ обнародовало видео, на котором зафиксировано проведение следственных действий в отношении народного депутата Розенблата на борту самолета, которым тот намеревался вылететь в Германию. В ходе осмотра вещей депутата у него ...

Провал грунта поглотил восемь раритетных Chevrolet Corvette

10.11.2015
Провал грунта в Национальном музее Corvette в ...