Зеленський звернувся до противників Путіна в Росії

Президент України Володимир Зеленський звернувся до російських дисидентів та закликав їх «робити щось конкретне, щоб змінити ситуацію». Про це глава держави заявив в інтерв’ю Sky TG24.

За словами українського лідера, надсилати будь-які повідомлення до Росії дуже складно.

«Дуже складно посилати повідомлення в Російську Федерацію, створюється враження, що люди, які живуть в Росії, нічого не хочуть чути. Ми повинні були бачити людей на вулицях за останні 30 років, тому що лідер Росії — це людина, яка могла б змінитися», — сказав Зеленський.

Глава держави зазначив, що люди, які протистоять президенту РФ Володимиру Путіну, мають «продовжувати рухатися вперед».

«Іншого виходу немає. Україна має перемогти ворога. Європа має підтримати Україну на благо спільних цінностей, а в Росії люди мають зробити щось конкретне, щоб змінити ситуацію», — наголосив Зеленський.

Нагадаємо, раніше Зеленський порівняв Путіна з раком, зазначивши, що його кроки ведуть до Третьої світової війни. «Путін став в один рядок з раком, ВІЛом, ковідом. Ви повинні зрозуміти, якщо суспільство Росії не розуміє, що ця трагедія буде на їхніх плечах, що це буде на їх совісті. Якщо вони не розуміють, то світ повинен обєднатися і сказати», – заявив він у вересні  в інтерв’ю для CBS.

У липні Зеленський в інтерв’ю бразильському телеканалу Globo заявив, що блокування зернової угоди Росією є свідченням того, що президент РФ Володимир Путін – неадекватний, а його оточення заробляє шалені гроші на його рішеннях.

У січні Зеленський заявив, що Путін для нього ніхто.

А ще у жовтні 2022 року Зеленський оголосив, що Україна не може вести переговори із нинішнім керівництвом Росії, оскільки це неможливо робити з неадекватними людьми.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В столичном супермаркете «Фуршет» кот справил нужду в лоток с сахаром: видео

16.08.2017 - 21:12
Вчера в Киеве в магазине «Фуршет» на проспекте победы случилась история, всколыхнувшая интернет. Гулявший по заведению молоденький серый кот забрался в ящик с рассыпным сахаром и справил в нем нужду. ...

Кошка овладела тигром

27.02.2016
На этом видео кошка тащит ...