Зеленський зустрівся з королем Британії Чарльзом
Президент Володимир Зеленський 18 липня зустрівся з королем Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Чарльзом ІІІ. Про це він повідомив у Телеграм.
«Вдячний Королю Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Чарльзу ІІІ за аудієнцію», — зазначив президент.
Зеленський заявив, що Сполучене Королівство залишається одним із найближчих і найважливіших союзників України.
«Цінуємо всю підтримку, надану українському народу», — наголосив глава держави.
Також Зеленський в межах участі в четвертому саміті Європейської політичної спільноти, що проходив у Великій Британії, зустрівся з президентом Сербії Александаром Вучичем.
Подпишитесь на новости

























Коментарі (0)