Зеленський жорстко відреагував на ракетну атаку по Україні

Президент України Володимир Зеленський дав оцінку сьогоднішньому ракетному удару Росії по мирним містам нашої країни, а також усій війні, яку вона веде.

Посил дуже чіткий — росіяни воюють на стороні диявола, а ціль у цієї війни одна — збереження влади Путіна. І це правда, яку, на жаль, більшість росіян ніяк не збагне.

«Ця російська ракетна атака – це не підсумок року, як би цього не хотіли терористи, це підсумок долі самої ж Росії. Держава-терорист не отримає прощення, а ті, хто віддає накази на такі удари, хто здійснює – не отримає помилування, м’яко кажучи.

Кілька хвиль ракетного удару в передновочнічний день, ракети проти народу – це зробили нелюди.

Нелюди програють. Терористам це вже не змінити. На Пасху вони робили такі удари, на Різдво, на Новий рік. Вони називають себе християнами, дуже кічаться своїм православ’ям, але вони за диявола. Вони за нього і з ним», — заявив президент.

Зеленський також звернувся до росіян російською мовою.

«Уся ця війна, яку ви ведете, ви – Росія, вона не з НАТО, як брешуть ваші пропагандисти, вона не за щось там історичне, вона за те, щоб одна людина до кінця свого життя залишалася при владі. А що залишиться від усіх вас, громадяни Росії – його не хвилює», – наголосив президент.

Він підкреслив, що росіянам ніхто у світі ніколи не пробачить терор.

«Україна ніколи не пробачить. Та й ви самі не пробачите йому (Путіну – ред.) все це – що він зруйнує і всіх, кого він уб’є», – підкреслив Зеленський.

В свою чергу, глава МЗС України Дмитро Кулеба звернув увагу на те, що Росія свідомо била по містам, навіть не по об’єктам інфраструктури. Він закликав світ наважитися і прийняти рішення по виключенню Росії зі складу Радбезу ООН.

Нагадаємо, сьогодні російські фашисти нанесли ракетні удари по декількох містах. В Київі внаслідок обстрілів загинула людина, ще 13 отримали поранення. Також є постраждалі в Хмельницькому і Миколаїві.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Почему суды Украины отказываются признавать факт агрессии России

07.09.2016 - 19:27
Апелляционный суд Киева отказал правозащитнику Станиславу Батрину в удовлетворении иска о признании агрессии России в Украине. Речь об установлении факта вооруженной агрессии РФ в Крыму и на востоке Украины судебным решением. Батрин ...

Савченко отличилась зажигательными танцами в пабе: видео

13.11.2017
Надежда Савченко снова стала «звездой». ...