Зеленський запросив Трампа в Україну і обматюкав Путіна

Дональд Трамп в якості президента Сполучених Штатів Америки не зможе зупинити російсько-українську війну за 24 години, як обіцяв, хіба що залишить Україну на поталу Росії.

Про це президент Володимир Зеленський заявив сьогодні в інтерв’ю програмі «Meet the Press» американського телеканалу NBC, висловивши сподівання, що Дональд «не готовий здавати нашу територію цій жахливій людині (Путіну)».

До речі, в цьому інтерв’ю Зеленський навіть обматюкав лідера фашистської Росії: «… Але ми не готові віддати свою свободу цьому довбаному (f—ing) терористу Путіну. Ось чому ми воюємо».

При цьому Зеленський запросив Трампа в Україну і заявив, що йому вистачить 24 хвилини для того, щоб пояснити Дональду ситуацію. Якщо тільки план Трампа не в тому, щоб здати суверенітет України. Зокрема, Володимир згадав Джозефа Байдена, який, вірогідно, зрозумів деякі речі, перебуваючи в Україні. Адже з відстані погано видно.

Також Зеленський слушно зауважив, що дуже багато залежить від настроїв виборців в США та ЄС: «Позиція звичайних людей. Це про їхню підтримку. Це їхні кошти. Це залежить від них».

Президент України вже традиційно апелює до західного суспільства. А поки що ми можемо собі дозволити мати надію, що президентом США стане Джозеф Байден чи його послідовник.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Вскрылись шокирующие детали перестрелки полицейских в Княжичах: видео

07.12.2016 - 11:19
Водитель полиции охраны рассказал, что в Княжичах первыми стреляли КОРДовцы Пока Генпрокуратура занимается расследованием смерти пяти полицейских в Княжичах, журналисты самостоятельно опрашивают участников этой жуткой трагедии. Водитель полиции охраны Валентин ...

Мельничук заявил, что не будет членом коалиции в чебуречной: видео

16.03.2017
Вопросом количества действующих членов коалиции спикера ...

Под Кабмином проходит Конопляный марш: видео

19.05.2018
Под зданием правительства в Киеве ...