Зеленський ввів санкції проти глави Сирії Асада

Президент України Володимир Зеленський запровадив санкції проти сирійського президента-диктатора Башара Асада, який тримається при владі завдякі російській зброї. Про це свідчить підписаний главою держави указ.

Обмеження проти сирійського голови діятимуть 10 років. Документом блокуються активи Асада, якщо вони є в Україні, заборонено будь-які торговельні операції. Зрозуміло, що фактично Асад нічого цього не має і не втратить, але це сигнал іншим країнам, що Києв вважає його вартим покарання.

Санкції також запроваджено проти прем’єр-міністра Сирії Хусейна Арнуса та міністра закордонних справ Фейсала аль-Мікдада.

У новому списку санкцій 300 осіб, серед яких ці троє сирійців, росіяни та один українець (Слоболинський Віктор з Криму, має також і російське громадянство).

Крім того, в іншому додатку під санкції потрапила 141 юридична особа, у тому числі дві з окупованого Криму – Автономна некомерційна організація Інститут морського приладобудування та робототехніки та Євпаторійський авіаційний ремонтний завод.

Нагадаємо, 14-15 березня Асад був у Москві. Під час переговорів Путін похвалив його за спільну боротьбу з «міжнародним тероризмом», а також за збільшення обсягу торгівлі, який нібито зріс на 7% «попри все».

Зі свого боку Асад подякував Росії за допомогу з ліквідацією наслідків землетрусів, а також висловив їй підтримку у боротьбі зі «старими й новими нацистами» під час так званої «спецоперації» проти народу України.

Крім того, сирійський диктатор пообіцяв російському, що Сирія визнає анексовані українські території як частину РФ.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

В центре Стокгольма прогремел взрыв (видео) (фото)

26.01.2016 - 22:12
По информации шведского издания Expressen, произошел взрыв в центральной части столицы Швеции. Происшествие имело место в торговом центре Стокгольма Mood Gallerian. В результате взрыва пострадал фасад здания. О пострадавших информация ...

Наглый енот отобрал у мужчины еду: видео

18.03.2018
В то время, как бездомные ...

Горные пехотинцы противостоят недобиткам Гиви: видео

05.10.2017
Военное телевидение Украины показало сюжет ...

Израиль показал видео испытаний «дрона-убийцы» российских С-300 и С-400

21.02.2019
Израиль совершенствует свое вооружение с ...