Зеленський розповів про ситуацію з електрикою

Президент Володимир Зеленський закликав українців економити електроенергію, попередивши, що, якщо споживання різко зросте, можливі подальші вечірні відключення електрики. Про це Зеленський сказав у своєму вечірньому відеозверненні у суботу, 26 листопада.

Президент наголосив, що енергетики продовжують відновлення системи. Вже з’явилося більше можливостей генерувати електрику та доставляти її споживачам.

Станом на ранок вдвічі менше абонентів зіткнулися з відключеннями в порівнянні з вчорашнім днем. Проте повністю забезпечити громадян України електрикою поки що не виходить.

«У 14 областях та у Києві все ще діють обмеження для понад 100 тисяч абонентів у кожному з регіонів. Якщо ввечері споживання зросте, кількість відключень може збільшитися», — сказав Зеленський, додавши, що це ще раз говорить про те, як важливо зараз берегти енергію та споживати її раціонально.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Украинские пограничники на границе с Крымом выставили клоуном работающего на ДНР Грэма Филлипса

06.09.2016 - 19:24
Крымская клоунада Грэма Филлипса: «Я не считаю себя идиотом» Британский «клоун» Грэм Филлипс, которого в России называют журналистом, на КПП «Колончак» пытался нарваться на неприятность и быть задержанным украинскими пограничниками ...

Под Мариуполем ликвидированы террористы Лесник, Марат, Волчонок и Жого: видео

24.02.2019
Волонтерский фонд «Повернись живим» обнародовал ...

В России взорвали крупнейшую башню Урала: видео

24.03.2018
Демонстрируя всему миру разработки новых ...