Зеленський привітав українців із Новим роком

Новий 2023 рік стане роком перемоги України. Про це заявив президент Володимир Зеленський у своєму Telegram-каналі.

«Бажати сьогодні чудес? Українці вже давно творять їх самі. Бажати справжніх друзів? Ми вже точно дізналися, хто ними є. Бажати щирого кохання? За цей рік ми відчули його як ніколи. Бажати віри та надії? Обидві вже давно – у ЗСУ. Бажати домашнього затишку? Він там, де ми і наші близькі. Бажати світла? Воно – у кожному з нас, навіть коли немає електрики. Бажати пригод та подорожей? Зараз українці отримали їх надто багато.

Так що сьогодні лише одне бажання. І воно втілиться не дивом, а нашою працею. Боротьбою. Взаємодопомогою. Людяністю. З Новим роком! Роком нашої перемоги», — сказав Зеленський.

А потім було телевізійне звернення.

«24 лютого ми прокинулися. Інші ми. Інший народ. Інші українці. Перші ракети остаточно зруйнували лабіринт ілюзій. Ми побачили, хто є хто. На що здатні друзі, вороги, а головне — на що здатні ми самі. 24 лютого мільйони з нас зробили вибір. Не білий прапор, а синьо-жовтий прапор. Не втеча, а зустріч. Зустріч ворога. Опір та боротьба», — сказав Зеленський.

Українці перемогли паніку та повірили в себе і свої сили, ЗСУ, розвідку, Нацгвардію, СБУ, СЗГ, прикордонників, тероборону, ППО, поліцію та ДСНС.

Він також наголосив, що це не був рік втрат, бо Україна не втратила синів та дочок — їх забрали вбивці, Україна не втратила землі — на них зайшли загарбники.

Президент також перерахував трагічні моменти російського вторгнення та українські перемоги. І наголосив, що Донецька, Луганська області та Крим обов’язково дочекаються України.

А ще нагадав, що замість капітуляції українці обрали контрнаступ, вирішили не йти на поступки та компроміси, а йти до Євросоюзу та НАТО.

«Ми не знаємо точно, що принесе нам новий, 2023 рік. Але готові до всього. Нові досягнення? Ми будемо щасливі. Нові удари? Ми будемо непохитні. Продовження боротьби? Битимемося. А коли переможемо — обійматимемося», — додав Зеленський. та запевнив, що новий рік буде роком перемоги.

Глава України підкреслив, що 2022 року поранив нас у серці, змусив виплакати всі сльози, прокричати всі молитви. Усі 311 днів боротьби.

«Про кожну хвилину нам є що сказати. Але більшість слів — зайві. Не потрібні пояснення, прикраси. Потрібна тиша. Щоб почути. Потрібні паузи. Щоб зрозуміти», — сказав він.

Президент підкреслив, що ми не знаємо, що принесе нам новий, 2023 рік. Але бажаємо перемоги.

«Я хочу всім нам побажати одного — перемоги. І це головне. Одне побажання для всіх українців.

Нехай цей рік буде роком повернення. Повернення наших людей. Воїнів — у свої сім’ї. Полонених — у свої будинки. Переселенців — у свою Україну. Повернення наших земель. І тимчасово окуповані назавжди стануть вільними», — сказав він.

Він зазначив, що українці бажають повернення до звичайного життя, без комендантської години, із земними радощами без повітряних тривог. Повернення того, що в нас вкрали. Дитинство наших дітей, спокійної старості батьків.

Нехай це все принесе новий рік. Ми готові за це боротися. Ось чому кожен із нас тут. Я тут. Ми тут. Ви тут. Усі тут. Ми всі — це Україна”, — заявив президент.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Во Львове подростки устроили массовое жестокое побоище: видео

31.03.2017 - 00:07
В понедельник 27 марта во Львове состоялась жестокая драка между подростками, в которой приняли участие порядка двух сотен человек. В сеть выложили видео этого невероятно жуткого побоища в микрорайоне Левандивка Дрались ...

На Филиппинах началось извержение вулкана Майон: фото, видео

23.01.2018
На юге острова Лусон, расположенного ...

Украинские военные разработки. Бронеавтомобиль «Козак»

03.11.2015
27 СРМ-1 «Козак», Украина. Разработан ...