Зеленський назвав найстрашніший день війни

Найстрашнішим днем війни з Росією президент України Володимир Зеленський вважає викриття злочинів РФ у Бучі на Київщині. Про це він заявив на прес-конференції 24 лютого.

«Буча. Напевно, те, що я побачив у момент, коли ми деокупували. Було дуже страшно… Диявол не десь там, він на землі», — сказав президент.

Нагадаємо, у Бучі було виявлено 461 тіло загиблих від рук військових РФ. Це місто стало символом звірств окупантів.

Як повідомлялося, Україні вже вдалося ідентифікувати 91 російського військового, причетних до злочинів у Бучі. Триває робота із притягнення їх до відповідальності.

Президент Володимир Зеленський робить все можливе для недопущення постачання китайської зброї до Росії. Про це він сказав на прес-конференції у Києві у п’ятницю, 24 лютого.

«Я хочу вірити, що Китай буде на боці справедливого світу, а це значить – на нашому боці. Скажу вам чесно, і для мене це важливо: я дуже хочу вірити, що Китай не постачатиме зброю до РФ. Для мене це дуже важливо . Пункт номер один», – заявив Зеленський.

Він запевнив, що робить все можливе для недопущення постачання китайського озброєння країні-агресору.

І це, якщо чесно, ризик, що буде третя світова, – заявив Зеленський.

При цьому президент зазначив, що, на його думку, суб’єктом, ініціатором будь-яких мирних ініціатив може бути лише та держава, на території якої триває війна.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Агент ФСБ рассказал об убийстве военного в Украине и существовании расстрельного списка: видео

24.01.2017 - 19:32
Детали покушения на нардепа Антона Геращенко продолжают бурно обсуждаться экспертами и обычными людьми. Между тем СБУ нашла «российский след» в деле убийства осенью прошлого года атошника в Ровно. В этом ...

Винницкая судья Лариса Ковальчук стала звездой Интернета: видео

25.05.2017
Кандидат на должность судьи Верховного Суда ...

Ныряние и плавание в снегу (видео)

24.01.2016
Активные люди неугомонны. Они всегда ...