Засудженого у Вінниці митрополита Іонафана відправили до РФ по обміну

Хоча офіційні українські джерела ще не мають підтвердження того, що засуджений до 5-річного терміну ув’язнення за антиукраїнську діяльність митрополит Іонафан (Анатолій Єлецьких), керівник Тульчинської та Брацлавської єпархії УПЦ МП, прибув до Москви у рамках обміну військовополоненими, але російські пропагандисти вже пишуть, що очікують його приїзду.

Фактично згодою на такий обмін Іонафан підтвердив, що є зрадником України і пособником російських фашистів, адже тільки в такому випадку він може сміливо їхати в країну, яка здійснює геноцид проти українців. Також це підтверджує, що він брехав на суді під присягою…

Нагадаємо, 18 червня Вінницький апеляційний суд підтвердив вирок митрополиту Іонафану. Попри звичну активність архієрея у медійному просторі цього разу у Тульчинській єпархії УПЦ МП замовчували вирок суду та визнання засудженим митрополита Іонафана. Натомість його адвокати поширювали інформацію, що нібито підзахисний відмовився від обміну.

Однак, вчора, 22 червня митрополит мав бути у Москві. Російські пропагандисти навипередки повідомляли, що прибуття Іонафана стало можливим «завдяки клопотанню патріарха РПЦ Кіріла». Так, саме того, хто благословляв вбивства українських православних, через що здобув прізвисько «кривавого патріарха».

До речі, інформацію про «звільнення» Іонафана подали на сайті відділу зовнішніх церковних зв’язків Московського Патріархату.

Засудженого А.Єлецьких мають обміняти на українських полонених. Його доправили до кордону та передали російській стороні на Сумщині. Вчора Іонафан мав опинитися на історичній батьківщині (він є уродженцем Воронезької області РФ). Проте нині немає офіційного підтвердження від відомства, яке відповідає за обміни.

Поки лише додамо, що обмін декілька разів зривався через перепони саме росіян.

На сайті Тульчинської єпархії УПЦ МП досі жодним словом не згадується доля засудженого керівника.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Як зберегти зір

16.07.2016 - 12:36
Наталя Малачкова, кандидат медичних наук, завкафедри очних хвороб університету ім. Пирогова дає фахові поради Відблиски води чи мокрої дороги, яскраве сонце чи засніжені гори. Все це впливає на наші очі. ...

Появилось новое видео перепалки между Навальным и олигархом Усмановым

24.05.2017
Российский оппозиционер Алексей Навальный оперативно ...

Вакарчук представил новую песню: видео

30.03.2018
Несмотря на концертную паузу, самая ...

Как уберечь елку от кота (видео)

25.12.2015
Накануне новогодних праздников не можем ...