Загарбники захопили нові території північніше Вербового

Вчора російські окупанти просунулися вперед на деяких ділянках фронту на заході Запорізької області (Мелітопольський напрямок) та на стикові Запорізької і Донецької областей (Бердянський напрямок).

Про це, серед іншого, в останньому зведенні про ситуацію на фронті без подробиць повідомили експерти американського Інституту вивчення війни.

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» підтвердив успіх загарбників в районі нашого проривного плацдарму південніше міста Оріхів (Мелітопольський напрямок).

Дивись для порівняння скриншоти його карти за третє та четверте грудня; на останньому ми червоними стрілочками умовно позначили території (між окупованими Новопокровкою і Вербовим), де просунулися російські фашисти.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Нардепы Ляшко и Лещенко схлестнулись в Раде: опубликовано видео

06.07.2018 - 16:07
В Верховной Раде очередные «баталии». Словесная перепалка главы Радикальной фракции Олега Ляшко с независимым депутатом Сергеем Лещенко стала настоящим хитом. Чтобы максимально точно передать колорит конфликта, СМИ приводят лишь видео, ...

В Индии танцуют даже гаубицы (видео)

05.01.2016
Индийские культурные традиции, в части ...

Полиция успешно защитила гей-парад в Киеве (видео)

12.06.2016
Сегодня в Киеве состоялся марш ...