Загарбники наступають і зазнають великих втрат на Луганщині

За минулий тиждень один із підрозділів російських окупаційних військ, який воює в Луганській області, втратив понад дві третини власного особового складу – 70%. Про це в вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив речник Генерального штабу Збройних сил України Олександр Штупун.

На жаль, конкретика не вказана. Швидше за все, мова йде не лише за вбитих інтервентів, але й за поранених. А за перші вісімнадцять годин 28 листопада, зі слів Олександра Штупуна, агресор штурмував наші позиції на цій ділянці фронту:

«На Лиманському (Кремінському) напрямку ворог зосереджується на веденні наступальних дій. Зафіксовано обстріли з усього спектру артилерії неподалік Макіївки і Невського Луганської області та Ямполівки і Торського на Донеччині».


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Динамо разгромило Александрию: видео голов

10.09.2017 - 22:23
Киевское «Динамо» добыло уверенную победу в матче 8-го тура Премьер-лиги над «Александрией». Пр этом фанам бело-голубых пришлось поволноваться — до 52-ой минуты матча на табло светились нули. Распечатал ворота соперников ...