З формуванням танкових батальонів Leopard 2 виникла проблема

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що Україна поки не отримає обіцяної кількості бойових танків, оскільки на зустрічі так званої танкової коаліції не було прийнято нових зобов’язань щодо постачання танків Leopard 2A6. Про це повідомляє Handelsblatt.

Пісторіус зазначив, що лише Німеччина та Португалія хочуть постачати танки Leopard 2A6. Але це не дозволить досягти чисельності батальйону.

Раніше уряд Німеччини поставив завдання «швидко зібрати для України два танкові батальйони з танками Leopard 2». При цьому не зрозуміла кількість танків в батальоні, бо за українськими стандартами це 31, а в країнах НАТО 54. Різниця досить суттєва.

За координації Польщі вже зібрано майже 30 танків Leopard 2A4. Однак є лише 14 одиниць Leopard 2A6, обіцяних Німеччиною, та три таких танки з Португалії.

Раніше посол ФРН в Україні Анка Фельдгузен заявила, що українські військові можуть повернутися з навчань у Німеччині разом із танками Leopard 1 та Leopard 2.

Нагадаємо, до коаліції з танків Leopard 2 вже приєдналися Німеччина, Польща, Канада, Португалія, Іспанія, Норвегія, Данія та Нідерланди. Але…

Нідерланди передадуть Україні 20 тисяч боєприпасів для танків німецького виробництва Leopard 2. Про це сьогодні заявила Міністр оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен, повідомляє De Telegraaf.

«Немає особливого сенсу постачати лише танки. Ми повинні надати повний пакет послуг. Крім навчання українських солдатів, необхідні боєприпаси та запасні частини», — зазначила вона.

Міністр припустила, що орендовані у Німеччини танки все ж таки будуть відправлені в Україну.

«Жодних розбіжностей немає. Не можна виключати, що орендовані танки все ж таки можуть згодом вирушити в Україну. Я нічого не виключаю, але на цю мить поставок не буде», — заявила Кайса Оллонгрен.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео гола Тан Раинь, забитого почти с центра поля

08.08.2016 - 02:56
В Олимпиаде на футбольном турнире женских команд выступают 12 сборных. в воскресенье хозяйки Игр бразильянки разгромили сборную Швеции со счетом 5:1. В этой же группе Е команда ЮАР проиграла 0:2 соперницам ...