Ворожа ДРГ прослизнула до каналу «Сіверський Донець – Донбас»

Російські загарбники начебто підтверджено «нещодавно» просунулися вперед в районі частково окупованого містечка Часів Яр (західніше раніше окупованого Бахмута) на Краматорському напрямку.

Принаймні про це, серед іншого, в сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні без часових і географічних подробиць повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

Альтернативних підтверджень цьому ми не помітили. Хоча Телеграм-канал «Донбас Оперативний» повідомив про перебування диверсійно-розвідувальної групи інтервентів в нашому ближньому тилу північніше Часового Яру:

«Кацапи були помічені біля укріплень поблизу труб каналу «Сіверський Донець – Донбас». Попередньо, це ДРГ. Яким чином вони змогли потрапити сюди – невідомо».

У свою чергу, наш захисник, який воює на цій ділянці фронту, у своєму Телеграм-каналі «Бахмутський Демон» написав: «Наразі тримаємо фланги у важких боях під Часовим Яром».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Маленькие дети и их огромные четвероногие друзья: фото, видео

05.12.2016 - 14:34
Фотограф Энди Селиверстов (Andy Seliverstoff) провел 4 месяца в окрестностях своего родного Санкт-Петербурга, фотографируя материал для новой книги под названием «Маленькие дети и их большие собаки». Своими работами Энди надеется ...

Российские военные перевернулись на САУ: смотреть видео

28.02.2018
Забавная история произошла в Черняховске ...