Военком призывает винничан не прятаться от мобилизации

dolgashov-voenkomВоенный комиссар Винницкого областного военного комиссариата Геннадий Долгашов по поводу начала 6-й очереди частичной мобилизации призвал земляков не ждать повестки, а по своей воле приходить в военкоматы.

Заодно полковник предостерег тех, кто не реагирует на повестки военкоматов, что их ждет административная и уголовная ответственность и внесение в реестр уклонистов от мобилизации.

Звернення військового комісара Вінницького обласного військового комісаріату до громадян Вінниччини у зв’язку з початком шостої черги часткової мобілізації

Шановні вінничани!

У теперішніх складних внутрішніх та зовнішньополітичних обставинах на першому плані стоїть питання підвищення обороноздатності країни, можливості протистояти проявам тероризму та зовнішньої агресії. Українські воїни-герої протистоять одній з найсильніших армій світу. Наше військо за доволі короткий період зміцніло, а його мужні воїни у боях відродили славні традиції минулого. Відповідно до Конституції України, Указу Президента України від 15 січня 2015 року №15/2015 «Про часткову мобілізацію» з 19 червня розпочалась шоста черга часткової мобілізації. На виконання вищезгаданого Указу органами місцевої влади, місцевого самоврядування, військовими комісаріатами області вже проведено підготовчі заходи до проведення часткової мобілізації.

Подоляни! Наша держава Україна як ніколи потребує допомоги. Ви не воюватимете за будь-якого чиновника – Ви боронитимете свою Батьківщину, як самовіддано боронили її наші хоробрі предки та боронять зараз наші земляки. Ви ж не хочете, щоб завтра ворог топтав нашу землю, щоб ми стали рабами із усіма відповідними наслідками? Тоді виконайте свій священний, конституційний обов’язок – станьте на захист своєї Батьківщини. Не потрібно чекати повістки з військового комісаріату, приходьте у будь-який зручний для Вас час у військовий комісаріат за місцем перебування на військовому обліку або за місцем проживання.

 

Одночасно закликаю Вас не піддаватися на антидержавну пропаганду та всілякі провокації, не вірити агітаторам, панікерам, які роблять все можливе для того, щоб зірвати мобілізаційний процес, і таким чином значно послабити військову міць України.

Я сподіваюсь, що завдяки Вам і Вашій безпосередній участі, наша держава і наш народ отримають довгоочікуваний мир та спокій, і ми будемо жити у справді незалежній європейській державі.

Застерігаю військовозобов’язаних, які не з’являються за викликом у військкомат, переховуються від правоохоронних органів – на них чекає адміністративна та кримінальна відповідальність передбачена законодавством і внесення до реєстру громадян, які ухиляються від мобілізації.

Сподіваюсь на Вашу свідомість, ми чекаємо на ВАС!

З повагою, Військовий комісар
Вінницького обласного військового комісаріату
полковник Г. В. ДОЛГАШОВ


 
luckyads
Yandex


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

В Дании взорванная башня упала на библиотеку: видео

07.04.2018 - 22:28
Вчера в Дании в городе Вордингборг с помощью направленного взрыва сносили старую силосную башню. В результате сноса взрывотехники что-то не рассчитали и башня рухнула в противоположную сторону, где стояла новенькая библиотека. ...

ВСУ приняли бой с ДРГ террористов возле Песок, видео

22.02.2018
Военное телевидение Украины и волонтерский ...

В Норвегии сняли на видео изумрудное северное сияние

24.02.2018
Норвежская обсерватория в городе Сенья ...